Tryb ciemny
  • Czwartek, 23 Marzec 2023
Testowy obrazek
TSW 2023 tym razem w Kielcach. Odwiedź nasze stoisko!

TSW 2023 tym razem w Kielcach. Odwiedź nasze stoisko!

To wydarzenie jest ważne dla producentów ziemniaków - targi TSW co roku gromadzą wielu plantatorów i przedstawicieli firm zajmujących się branżą warzywno-owocową. producenci ziemniaków także znajdą tu miejsce do rozmów biznesowych.

To już trzynasta edycja targów TSW - po raz pierwszy w nowej lokalizacji. Tym razem organizatorzy zdecydowali się na Kielce, gdzie na terenie Targów Kielce każdy znajdzie coś dla siebie. Do Kielc przyjdzie ponad 300 wystawców. Choćby i dlatego warto tu być. Poprzednie targi odbywały się jeszcze w reżimie sanitarnym - teraz będzie można spotykać się już bez takich przeszkód.

- Obecnie jest to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych - informują organizatorzy. - Wśród prelegentów będą zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści, naukowcy oraz praktycy.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne konferencje, podczas których będzie można zapoznać się m.in. z najnowszymi trendami w:

  • sadownictwie,
  • produkcji truskawek,
  • warzywnictwie,
  • ekologii i ogrodnictwie zrównoważonym.

W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 11 tysięcy osób.

Także i my wybieramy się do Kielc. Przedstawicieli naszego portalu będzie można spotkać - będziemy w Hali C na stoisku C12, w ciągu blisko ściany pomiędzy wejściem technicznym i wejściem na piętro do sali konferencyjnej. Zapeszamy!

Organizatorzy radzą, aby zarejestrować się on-line na stronie targów TSW - TUTAJ>>>KLIK  i odebrać darmowy bilet. Bilet uprawnia do wejścia jednej osoby dorosłej.

Dodaj komentarz / Odpowiedź
Komentarze
  • Image
    2 miesiące temu

    TSW to fajne targi, zobaczymy czy przez przenosiny do Kielc się nie zepsują

Igrit.PL Reklama Własna TB2